Drodzy uczniowie,

     Serdecznie zapraszamy Was do udziału w Turnieju Gry Planszowej pt. Ekonomia społeczna w roli uczestników 5-osobowych drużyn. Warunkiem jest uczęszczanie do szkoły ponadpodstawowej.

     Udział w turnieju podniesie Waszą wiedzy na temat przedsiębiorczości społecznej i ekonomii społecznej. Rozwiniecie Wasze kompetencje, poszerzycie wiedzę, umiejętności oraz poznacie innych uczestników turnieju. Wszystko to dzięki fajnej zabawie, jaką jest gra planszowa Ekonomia społeczna.

      Rozgrywki dla młodzieży szkół z województwa śląskiego przeprowadzone zostaną w okresie od 01.03.2019 roku do 21.06.2019 roku. Turniej składa się z 5 rozgrywek eliminacyjnych i finału.

     Każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach eliminacyjnych otrzyma dyplom pamiątkowy a każdy z członków drużyn, które zdobędą I, II i III miejsce w finale otrzyma nagrody rzeczowe:

– I miejsce – czytnik e-book;

– II miejsce – power bank;

– III miejsce – pendrive.

Każda drużyna biorąca udział w finale otrzyma zestaw 5 gier pt. „Ekonomia społeczna”.

Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje na temat turnieju dostępne są u opiekunów drużyn, w regulaminie oraz na stronie es.rops-katowice.pl a także pod numerem telefonu 720-120-720.

Turniej organizowany jest w ramach projektu „Współpraca się opłaca – koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie śląskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

   Nagrody Turniejowe*

    I Miejsce

    5 x Czytnik E-Booków

    II Miejsce

    5 x Power Bank

    III Miejsce

    5 x Pendrive

    *zdjęcia poglądowe