Szanowni nauczyciele,

            Serdecznie zapraszamy kadry szkół ponadpodstawowych do udziału w turnieju gry planszowej pt. Ekonomia społeczna w roli opiekunów 5-osobowych drużyn.

            Celem turnieju jest podniesienie wiedzy na temat przedsiębiorczości społecznej wśród uczestników oraz promocja ekonomii społecznej w szkołach. Realizacja turnieju przyczyni się do rozwoju kompetencji nauczycieli, zwiększenia ich aktywności, poszerzenia wiedzy, umiejętności oraz poznania innowacyjnych narzędzi edukacyjnych.

            Turniej polega na przeprowadzeniu rozgrywek gry planszowej pt. „Ekonomia społeczna” dla młodzieży szkół ponadpodstawowych województwa śląskiego w okresie od 01.03.2019 roku do 21.06.2019 roku. Turniej składa się z 5 rozgrywek eliminacyjnych i finału.

            Każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach eliminacyjnych otrzyma dyplom pamiątkowy a członkowie drużyn, które zdobędą I, II i III miejsce w finale otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe:

– I miejsce – czytnik e-book;

– II miejsce – power bank;

– III miejsce – pendrive.

Każda drużyna biorąca udział w finale otrzyma zestaw 5 gier pt. „Ekonomia społeczna”.

Udział  w turnieju jest bezpłatny.

            Szczegółowe informacje na temat turnieju dostępne są w regulaminie oraz na stronie es.rops-katowice.pl a także pod numerem telefonu 720-120-720.

            Turniej organizowany jest w ramach projektu „Współpraca się opłaca – koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie śląskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

   Nagrody Turniejowe*

    I Miejsce

    5 x Czytnik E-Book

    II Miejsce

    5 X Power Bank

    III Miejsce

    5 X Pendrive

    *zdjęcia poglądowe